Indywidualna lekcja makijażu

lekcja makijażu

Indywidualne spotkanie z wizażystą podczas, którego dowiesz się jak szybko i łatwo wykonać makijaż na każdą okazję. Podczas lekcji makijażu nauczysz się jak wykonywać makijaż, który będzie dobrany indywidualnie do Twoich potrzeb, typu urody, kształtu twarzy i rodzaju cery. Dowiesz się jak podkreślać atuty swojej urody i tuszować ewentualne mankamenty. Spotkanie rozpoczyna się od rozmowy i przeglądu dotychczas używanych przez Ciebie kosmetyków zarówno pielęgnacyjnych jaki i kolorowych. Jeśli, któreś z nich okażą się nieodpowiednie do rodzaju Twojej skóry lub jej kolorytu, wizażysta pomoże Ci w doborze kosmetyków dzięki, którym Twój make-up będzie perfekcyjny. Pokaże Ci również techniki makijażu i triki, dzięki którym jego wykonanie będzie łatwe, szybkie i przyjemne.

Zastosowanie:

  • dobór kosmetyków odpowiednich do rodzaju skóry
  • dobór kosmetyków kolorowych do typu kolorystycznego
  • dobór technik makijażu odpowiednich do kształtu twarzy
  • skrócenie trwania codziennego makijażu dzięki praktycznym radom

Jeżeli chcesz poznać szczegółowe informacje dotyczące oferowanego zabiegu, wypełnij poniższy formularz, a my odezwiemy się do Ciebie w ciągu 24h.

Preferowana godzina kontaktu

11 + 8 =

error: Dziękujemy, za zainteresowanie naszą ofertą! Zapraszamy do naszego Centrum Medycznego Solution ul. Mińska 25b w Warszawie.