Peeling kawitacyjny

Zabieg peelingu kawitacyjnego wykonywany jest przy pomocy urządzeń wytwarzających fale ultradźwiękowe, które po skierowaniu na wilgotną skórę wywołują efekt kawitacji. Stosowane przez nas urządzenie poza wysokimi parametrami zabiegowymi wyróżnia funkcja automatycznej infuzji wody, co oznacza jej rozpylanie na obszar poddawany zabiegowi podczas pracy urządzenia. Funkcja ta znacznie zwiększa efektywność zabiegu, gdyż odpowiednie zwilżenie skóry jest kluczowe w procesie kawitacji. Równomiernie rozpylona woda tworzy mikroskopijne pęcherzyki wypełnione gazem które pod wpływem drgań ultradźwiękowych, gwałtownie pękają, odrywając martwe komórki naskórka.

Wskazania:
– złuszczenie martwego naskórka
– zmniejszenie widoczności porów 
– regulacja produkcji sebum
– redukcja zmian trądzikowych 
– poprawa jędrności skóry
– pobudzenie syntezy kolagenu i elastyny
– redukcja zmarszczek
– poprawa poziomu nawilżenia
– ujednolicenie kolorytu skóry

Przeciwwskazania:
– ciąża,
– choroby nowotworowe
– bakteryjne, grzybicze i wirusowe choroby skóry
– czynna gruźlica
– zaburzenia rytmu serca
– wszczepiony rozrusznik serca i inne implanty elektroniczne
– zakrzepowe zapalenie żył
– ostre stany zapalne
– stany gorączkowe
– niewydolność krążenia
– osteoporoza,

Zabieg:
Rozpoczyna się od zmycia skóry, następnie przechodzimy do złuszczania naskórka urządzeniem emitującym ultradźwięki i rozpylającym mgiełkę wodną. Głowica urządzenia jest przesuwana po skórze, efektywnie ją oczyszczając. Sam peeling trwa około 10-15 min. Po oczyszczeniu najczęściej podajemy ampułkę dobraną do skóry pacjenta, która jest wtłaczana głowicą, która wykonywana była kawitacja, co jest dodatkową funkcją urządzenia.

Po zabiegu:
W razie potrzeby specjalista pomaga w doborze najlepszej pielęgnacji domowej, która zwiększa efektywność zabiegów gabinetowych.

Jeżeli chcesz poznać szczegółowe informacje dotyczące oferowanego zabiegu, wypełnij poniższy formularz, a my odezwiemy się do Ciebie w ciągu 24h.

Preferowana godzina kontaktu

15 + 13 =

error: Dziękujemy, za zainteresowanie naszą ofertą! Zapraszamy do naszego Centrum Medycznego Solution ul. Mińska 25b w Warszawie.