Jesień to doskonały moment na zadbanie o kondycję skóry. Po wakacyjnym okresie, nasza skóra może być przesuszona i mieć ślady przebarwień. Dlatego warto skorzystać z profesjonalnych zabiegów, które pomogą zregenerować skórę i przygotować ją na nadchodzące warunki atmosferyczne.

Zabiegi estetyczne idealne na jesień

Okres jesienny sprzyja wykonywaniu zabiegów z zakresu medycyny i kosmetologii estetycznej. Niewielkie nasłonecznienie i umiarkowane temperatury sprzyjają gojeniu się skóry po zabiegach, nawet tych bardziej inwazyjnych.

Złuszczanie naskórka – mikrodermabrazja, peelingi chemiczne, zabiegi laserowe

Jesień to doskonały czas na wykonywanie wszelkich zabiegów związanych ze złuszczaniem naskórka. Są one skuteczne w walce z przebarwieniami powstałymi w okresie letnim, zmarszczkami, bliznami, trądzikiem.

Nawilżanie i odżywianie skóry – kosmetologiczne zabiegi pielęgnacyjne, dermapen, mezoterapia, osocze bogatopłytkowe

Kolejnym rodzajem zabiegów, które warto wykonać jesienią są procedury związane z nawilżaniem i odżywianiem skóry. Do nich możemy zaliczyć kosmetologiczne zabiegi pielęgnacyjne, dermapen, mezoterapię zarówno tą wykonywaną preparatami na bazie kwasu hialuronowego jak i osoczem bogatopłytkowym.

Peelingi chemiczne – idealne na jesień

Peelingi chemiczne to paleta preparatów o bardzo szerokim zastosowaniu. Wykazują działanie złuszczające, stymulują skórę do regeneracji. Niektóre z nich działają dodatkowo przeciwzapalnie, rozjaśniająco a nawet nawilżająco.

Peeling laserowy – dogłębna przebudowa skóry

Peeling laserowy to zabieg wykonywany laserem frakcyjnym. Powoduje przebudowę skóry, jej zagęszczenie, poprawę struktury i kolorytu. Jest skuteczny nawet w przypadku głębokich zmarszczek i przebarwień.

Mezoterapia – dogłębne nawilżenie skóry

Mezoterapia to zabieg polegający na podawaniu specjalnych koktajli zawierających substancje aktywne. Głównym składnikiem koktajli jest najczęściej nieusieciowany kwas hialuronowy. Mezoterapia stosowana w okresie jesiennym odbudowuje strukturę skóry uszkodzonej działaniem promieniowania słonecznego.

Mikronakłuwanie Dermapen – rewitalizacja skóry

Mikronakłuwanie Dermapen to zabieg wykonywany urządzeniem z wieloma nano igłami, które tworzą w skórze mikro nakłucia. Zabieg pobudza produkcję nowych włókien kolagenu i elastyny, ujędrnia i zagęszcza skórę, niweluje zmarszczki, wyrównuje fakturę i koloryt skóry.

Osocze bogatopłytkowe (Wampirzy lifting) – naturalne odmłodzenie skóry

Osocze bogatopłytkowe, znane również jako Wampirzy lifting, to zabieg uznawany za jeden z najbezpieczniejszych ze względu na 100% biokompatybilność i immunologiczną neutralność. Polega na ostrzykiwaniu skóry osoczem bogatym w płytki krwi, pozyskanym z krwi pacjenta. Płytki krwi zawarte w osoczu produkują specyficzne czynniki wzrostu, które pobudzają procesy regeneracji tkanek. Wampirzy lifting stosuje się w celu naturalnego odmłodzenia i regeneracji skóry. To idealny zabieg na odżywienie i rewitalizację skóry w okresie jesiennym. Efekty są długotrwałe, skóra odzyskuje jędrność i młodzieńczy blask, znika szarość i zmęczenie, a także zmarszczki.

error: Dziękujemy, za zainteresowanie naszą ofertą! Zapraszamy do naszego Centrum Medycznego Solution ul. Mińska 25b w Warszawie.